image

Originální moravské a české produkty od malovýrobců a farmářů

Jsme jedna velká a také podnikavá rodina. Uprostřed všeho stojíme my, čtyři sestry. Jsme hodně rozdílné a každá vynikáme v něčem jiném, jedna z nás je rozená dekoratérka, druhá výborná v komunikaci s lidmi, třetí se ráda stará o marketing a čtvrtá zajišťuje tolik potřebnou podporu týmu. Ze začátku byl sen, založit vlastní obchůdek a být vlastním pánem. Tento sen nevzešel jen tak z ničeho, měli jsme totiž v rodině neuvěřitelnou inspiraci. Naše babi vlastnila obchod s autodoplňky, který byl ve stejných prostorách jako je teď náš malý krámek. A náš děda byl Pan Obchodník – vlastnil klasické smíšené zboží u nás na vesnici a lidé ho prostě milovali.

Vznik krámku inicioval náš tatínek, který byl vždy podnikavá hlava a už dlouho přemýšlel, co by s prostory bývalého ochodu, které zely prázdnotou, udělal. Nejen, že my teď stavíme na jeho myšlence, ale hlavně vše stojí na jeho finančním základu. Nesmíme pak zapomenout ani na naši tetičku, která nás zahrnuje svými neobyčejnými nápady.


A co je tedy naše hlavní mantra? Jako velká a stále se rozrůstající rodina, vážící si své rodné půdy chceme lidem přinést produkty, které jsou zdravé, regionální, netradiční, od farmářů, od malovýrobců a které prostě jinde nenajdete! V našem obchůdku se snažíme vytvořit atmosféru, která Vás alespoň na chvíli vytrhne z hektické doby a pohladí Vás svěží vůní připomínající jednodušší časy. Nejen, že u nás nakoupíte, ale taky si s vámi rádi popovídáme, poradíme Vám ohledně našich produktů a vyslechneme Vás. Nenašli jste u nás něco? Chybí Vám u nás něco? Pokud to bude v našich silách, rádi Vám to seženeme. Líbí se Vám vůně čerstvých bylin, které pěstujeme přímo na obchodě? Rádi Vám dáme kousek sebou. Máte špatný den? Zastavte se pro nějako malou sladkost a na kus řeči.


Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

image

image

image
image

Michaela Gőtzová

Objednávky a prodej

image

Lucie Gőtzová

Designe a prodej

image

Mgr. Silvie Gőtzová

Marketing, správa soc. sítí a webu

image

Kristýna Gőtzová

Prodej a tvorba balíků